SourceGames.pl

Menu

Strona autora Multizbiór narzędzi i stron do Steama [cz. 1]

Ten wpis dostarczy wam duży zbiór stron internetowych, które pomogą niektórym użytkownikom w użytkowaniu Steama i zarządzania nim.
Wpis będzie podzielony na strony według kategorii z krótkim opisem do każdego z nich.

 

      

Niektóre z poniższych witryn poprosi Cię o zalogowanie się przez Steam. Jeśli witryna oferuje ten sposób, zobaczysz jeden z powyższych przycisków, nie musisz się martwić, ponieważ ten przycisk zawsze przekieruje Cię na oficjalny adres Steam.

 

Ze względu na bardzo dużą ilość potencjalnego materiału do tłumaczenia wpis zostanie podzielony na kilka części (które będą w jednym wpisie) i będą one publikowane co-jakiś-czas. 

 

 ─ Lista “The Best of” ─

Enhanced Steam [www.enhancedsteam.com]
Autor:  jshackles
Opis: Wszyscy możemy zgodzić się, że to przedłużenie jest zbędne, prawda? Możesz sprawdzić wszystkie funkcje na stronie autora.


IsThereAnyDeal [isthereanydeal.com]
Autorzy: Tomáš Fedor & Zelgaris
Opis: Jeśli chcesz kupić tę grę, którą naprawdę chcesz po najniższej cenie, to musisz sprawdzić tę stronę, pokaże ci kiedy i jaka była najniższa cena.


Steam Database [steamdb.info]
Autorzy: xPaw & Marlamin
Opis: Nie znajdziesz lepszej strony z bazą informacji niż ta. Posiada ona też narzędzie do sprawdzania stanu Steam i opcję wyświetlenia listy wszystkich gier w sprzedaży.


Steam Spy [steamspy.com]
Autor: Sergey Galyonkin
Opis: Zawiera wszystkie informacje na temat gier znajdujących się w Steam.

 

─ Osiągnięcia i Rankingi ─

Achievement Stats [www.achievementstats.com]
Autorzy: Chrissyx & m u n k y
Opis: Ranking użytkowników na podstawie zdobytych przez nich punków z osiągnięć.

AStats [astats.astats.nl]
Autor: Mytharox
Opis: Ranking użytkowników na podstawie osiągnięć, gier i kraju.

Completionist.me [completionist.me]
Autor: luchaos
Opis: Szczegółowa analiza i wizualizacja danych dla osiągnięć Steam.

Exophase [www.exophase.com]
Autor: Mike Bendel
Opis: Zobacz, w jaki sposób zdobędziesz pozycję wśród innych łowców odznak i osiągnięć. Dodatkowo bądź na bieżąco z najnowszymi listami.

MetaGamerScore [www.metagamerscore.com]
Autorzy: Oskar Holmkratz & Linda Holmkratz & Martin Berglund
Opis: Łączy w sobie osiągnięcia na wielu platformach, aby upewnić się, że wszystko, co robisz w jakiejkolwiek grze, liczy się na całkowity, trwały metascore.

Steam Hunters [steamhunters.com]
Autor: Rudey
Opis:  Prosta tablica wyników dla łówców osiągnięć.

Steam Ladder [steamladder.com]
Autor: TerryZ
Opis: Nic innego niż inne (tak sądzę).

TrueSteam Achievements [truesteamachievements.com]
Autor: Rich Stone
Opis: Bardzo szczegółowa strona.

100Pals [www.discord.me]
Autor: Xeinok
Opis: –  –  –

 

─ Bundle ─

Bundle Stars [www.bundlestars.com]

Cubic Bundle [cubicbundle.com]

Daily Indie Game [www.dailyindiegame.com]

Flying Bundle [www.flyingbundle.com]

Groupees [groupees.com]

Go Go Bundles [gogobundle.com]

Humble Bundle [www.humblebundle.com]

Indie Gala [www.indiegala.com]

LazyGuys Bundle [www.lazyguysbundle.com]

OtakuMaker [otakumaker.com]

Play Injector [www.playinjector.com]

Vodo [vodo.net]

WinGameStore [www.wingamestore.com]

 

Kalkulatory

Steam Calculator [alabasterslim.com]
Autor: AlabasterSlim
Opis: Ta lista pokaże listę z pełną wartość twojego konta, a także cenę każdej gry w premierę i po przecenie.

SteamDB Calculator [steamdb.info]
Autorzy: xPaw & Marlamin
Opis: Pokaże to co wyżej. Posiada ładny pop-up, który losowo pokaże grę, którą musisz zagrać, jeśli jesteś znudzony.

Steam Calc [steamcalc.de]
Autor: Thomas Weinmeister
Opis: Sprawdź jak dużo pieniędzy wydałeś na Steamie.

Steam Gauge [www.mysteamgauge.com]
Autor: Jon Prusik
Opis: Zasadniczo to samo co poprzednie. Pokaże też szczegółowy opis każdej gry, którą posiadasz.

Wasted Time on Steam [steamtime.info]
Autor: dedg3
Opis: Narzędzie do łatwego liczenia straconego czasu na Steam.

 

 Ostatnia aktualizacja dnia 21.10.2017.

 

Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i wciskając Ctrl+Enter.

Kategorie:   Co nowego?, Steam

Wiadomość dla posiadaczy Adblock/uBlock

Nasza strona nie posiada reklam, możecie go spokojnie wyłączyć dla poprawnego działania strony :-)

Włączony AdBlock/uBlock powoduje problemy ze zgłaszaniem błędów w tekście.

Zgłoś błąd w pisowni

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: